^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Oprócz usług animacyjnych oferujemy Państwu szereg dodatkowych atrakcji, które wywołają jeszcze większe zainteresowanie i urozmaicą każdą imprezę !

Nasze atrakcje można kupić w pakietach lub każdą                                           oddzielnie, wedle zainteresowań klienta.

 

CHUSTA I TUNEL ANIMACYJNY              

Chusta animacyjna to kolorowa okrągła płachta, która wzbudza ogromne zainteresowanie i ciekawość zarówno dzieci jak i dorosłych.

Animatorki przeprowadzą gry i zabawy integracyjne, ćwiczące współdziałanie, refleks i spostrzegawczość, zwinność i zręczność aktywizując wszystkich bez względu na wiek.

 

KONKURSY, ZAWODY, GRY           

Podczas animacji poprowadzimy liczne zabawy i konkursy z użyciem ciekawych rekwizytów sportowych, cyrkowych i gimnastycznych.

Dzieci będą mogły spróbować własnych sił w kręceniu talerzami, chodzeniu na mini szczudłach, żonglowaniu itp.

 

KACIK MALUCHA                  

Animatorki Animka zorganizują w czasie rodzinnych spotkań  bajkowy kącik malucha, który jest bardzo kolorowy i przytulny. Wyposażony w stoliki i krzesełka, klocki, puzzle, autka, piłki do skakania, basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, tunel z namiotem oraz kolorowe maty do zabawy, na których dzieci mogą się bawić bez obawy, że się pobrudzą  czy zmarzną.

 

KACIK PLASTYCZNY               

Umożliwi dzieciom czytanie książeczek, malowanie, wyklejanie, lepienie, tworzenie gigantycznych obrazów na papierze pakowym i innych prac twórczych rozwijających dziecięcą kreatywność.

 

 

ANIMACJE MUZYCZNE I TANECZNE     

Oferujemy animację muzyczną i taneczną poprzez aktywny rozwój pasji i talentów dzieci, które mogą swobodnie wydobywać własną ekspresję, realizować pomysły muzyczne przy pomocy naszych instrumentów perkusyjnych, głosu czy ruchu.

 

BUM BUM RURKI            

Posiadamy kolorowe muzyczne tuby, na których dzieci mogą zagrać różne melodie. Rurki dają ogromne możliwości wprowadzania dzieci w świat rytmu, melodii, harmonii i tańca. Ich kolorystyka odpowiada określonym dźwiękom, dzięki czemu sprawdzają się w szybkiej i łatwej nauce rytmu.

Zabawa tym instrumentem nie tylko uczy, ale przede wszystkim sprawia wiele radości.

 

INSTRUMENTY PERKUSYJNE            

Gra na prostych instrumentach muzycznych wpływa  na powstawanie wyobrażeń słuchowych, zwiększa zdolność koncentracji i podzielność uwagi.

Dzieciaki mogą zagrać na tamburynie, trójkątach, drewnianych marakasach, guiro z tarką, ton blokach, pudełku akustycznym, kastanietach, klawesach, metalowym shakerze.

 

ANIMACJE TANECZNE  

Proponujemy animacje taneczne, czyli proste układy prowadzone przez animatora. Dzieci uwielbiają takie formy tańca, nikt ich nie ocenia, nie poprawia, a obowiązuje tylko jedna zasada czyli:każdy tańczy tak jak potrafi i tak aby sprawiało mu to radość.

 

MALOWANIE TWARZY   

To niesamowita frajda i atrakcja dla wszystkich dzieci, które kochają zamieniać się w zwierzęta czy w postacie z ulubionych bajek i filmów.

Pracujemy na bezpiecznych farbach firmy SNAZAROO.

Zapewniamy świetną zabawę dla wszystkich księżniczek, motylków, bohaterów, piesków, kotków i wszelkich wytworów dziecięcej fantazji.

 

MODELOWANIE BALONÓW   

Skręcanie balonów polega na tworzeniu zwierząt, kwiatów, postaci i przedmiotów z podłużnych kolorowych balonów. Jest to bardzo popularna forma animowania wolnego czasu i przede wszystkim kochana przez dzieci!

"Skręcanie balonów" to pomysł na każdą imprezę w przedszkolu czy szkole, nadający się na urodziny, imprezy rodzinne, pikniki czy festyny. To oryginalny prezent na zakończenie zabawy.

 

WIELKIE BAŃKI MYDLANE   

Dzieciaki szaleją za tą atrakcją i nigdy nie mają dosyć.

Wielkie bańki sprawią, że każde przyjęcie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzieci będą mogły obejrzeć pokaz wielkich baniek połączony z “bańkowymi” warsztatami, na których każdy uczestnik przyjęcia może spróbować zrobić bańki samodzielnie.

 

MINI DISCO

Mini disco to animacje na których dzieci w zależności od wieku poznają zabawy w oparciu o muzykę i taniec.

Nastolatkom, które wyrosły już z urodzin w kulkach proponujemy dyskotekę z prawdziwego zdarzenia z profesjonalnym nagłośnieniem i w świetle kolorowych reflektorów.

 

WYTWORNICA BANIEK       

Profesjonalna wytwornica baniek mydlanych produkuje dużą ilość baniek w krótkim czasie i sprawia dzieciom wiele radości. Jest fajnym dodatkiem na przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe takie jak ślub czy komunia.

 

 

BALONY NAPEŁNIANE HELEM

 

BALONY GUMOWE  

Napełnione helem wspaniale dekorują sale urodzinowe, karnawałowe czy weselne.  Można je wykorzystać również jako prezent, który ucieszy nie tylko najmłodszych. Unoszą się przez czas od 8-12 godzin.

Jedną z wielu możliwości wykorzystania balonów z helem jest wypuszczanie ich z  pudła w kształcie zapakowanego prezentu. 

 

BALONY FOLIOWE 

Do Państwa dyspozycji mamy balony o różnych kształtach ( księżniczki, motylki, samochody, statki itp.). Balony foliowe napompowane helem unoszą się kilka tygodni. Będą wspaniałym prezentem lub pamiątka dla dzieci np. po zakończonej imprezie.

 

WATA CUKROWA    

Osłodzimy każdą imprezę! Przyjęcie na którym pojawi się wata cukrowa z pewnością zrobi niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach!

Stoisko z watą jest doskonałym pomysłem na urodziny, rodzinne spotkania, różnego rodzaju pikniki, akcje promocyjne Kojarzy się z beztroską i szczęśliwymi latami dziecięcymi. 

 

PINIATA

To specjalnie przygotowana papierowa, kolorowa kula, wypełniona słodyczami, którą solenizant rozbija za pomocą kija.
Wzbudza wśród dzieci wiele radości i ogromne zainteresowanie.

 

KARAOKE 

Proponujemy karaoke z podkładami i szeroką gamą wykonawców i piosenek. Do dyspozycji mamy profesjonalne mikrofony, dzięki którym każdy może poczuć się jak prawdziwa gwiazda estrady, a duży ekran projekcyjny umożliwi śledzenie tekstów  wszystkim uczestnikom imprezy.

 

 

MEGA KLOCKI PIANKOWE      

To zestaw pianek, który wyzwala radosną, spontaniczną aktywność ruchową i zachęca do swobodnych zabaw. Mega pianki doskonale sprawdzą się w ćwiczeniach i zabawach ruchowych, a także w zajęciach korekcyjno-rehabilitacyjnych.

 


TOR PRZESZKÓD      

Zestaw daje możliwości czołgania, przeskakiwania, rzutu do celu, omijania, równoważenia. Jest dla dzieci atrakcyjną formą aktywności fizycznej, rozwija zdolności motoryczne  i ogólny rozwój dziecka.  W zależności od przyjętych zasad uczy współpracy i uczciwej rywalizacji. Umożliwia tworzenie własnych torów przeszkód, co pobudza kreatywność i twórcze myślenie dzieci.

 

ZAMEK DMUCHANY 

Dmuchany zamek umożliwia dzieciom wiele ciekawych zabaw: skakanie, zjeżdżanie na małej i dużej ślizgawce, chowanie się, czołganie w tunelu, wspinanie, przeskakiwanie przez przeszkody, zabawę w basenie z piłeczkami, a także grę w lotki, rzucanie kółkiem czy mini koszykówkę. Super zabawa gwarantowana.

 

zczegółowy opis każdej atrakcji znajdą państwo w zakładce MENU ATRAKCJE